Plan Sal

Plan Sal

W zależności od liczby Gości planowanych na przyjęciu proponujemy Państwu 3 możliwości wyboru Sal.

Drukuj

Restauracja

Na kompleks restauracyjny składa się wytwornie urządzona i przestronna Sala Główna, Sala Widokowa oraz Taras, co umożliwia organizację przyjęcia dla 100 osób. Przy aranżacji miejsc siedzących tylko w Sali Głównej, Sala widokowa może stać się idealnym miejscem do tańczenia.
Idealnym rozwiązaniem jest także wykorzystanie Sali Klubowej, znajdującej się piętro niżej, do której z Restauracji prowadzą schody.

Idealnym miejscem do chwili wytchnienia dla Gości jest Taras, zawieszony nad pałacowymi stawami z którego można wyjść do ogrodu.

 
bankietowy
 
tradycyjny
100 miejsc 46 miejsc

Sala Pałacowa

Sala wyposażona w zabytkowe stoły i meble nada każdemu przyjęciu wyjątkowego klimatu. Salę można połączyć z Sala Kominkową i Oranżerią, aranżując w nich bufet lub miejsce do tańczenia. Z sal istnieje możliwość bezpośredniego wyjścia do Ogrodu.

 
bankietowy
 
tradycyjny
28 miejsc 45 miejsc

Sala Klasyczna

Przestronna Sala bankietowa, w której zastosowano rozwiązania typowe dla skandynawskiego stylu – proste i funkcjonalne meble, przestronność i jasność wnętrza. Sala usytuowana na piętrze w nowej części Hotelu. Posiada niezależne wyjście do Ogrodu oraz lobby.

 
bankietowy
 
tradycyjny
90 miejsc 60 miejsc
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij