Plan Sal

Plan Sal

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami aranżacji naszych dwóch Sal Konferencyjnych. W każdej z Sal istnieje możliwość dopasowania układu stołów oraz krzeseł zgodnie z potrzebami Klienta.

Drukuj

Sala Pałacowa

Sala o klasycznym wystroju, usytuowana w głównym budynku Hotelu. Możliwość połączenia z Salą Kominkową oraz Oranżerią, co umożliwia powiększenie przestrzeni oraz zorganizowanie bufetu kawowego w pięknym wnętrzu Oranżerii.

 
bankietowy
 
tradycyjny
 
teatralny
 
stojący
26 miejsc 40 miejsc 60 miejsc 70 miejsc

Sala Klasyczna

Przestronna Sala konferencyjno-bankietowa, w której zastosowano uniwersalne wyposażenie wnętrz. Sala usytuowana na piętrze w nowej części Hotelu. Posiada niezależne wyjście do Ogrodu oraz lobby.

 
szkolne
 
tradycyjny
 
teatralny
 
stojący
60 miejsc 60 miejsc 115 miejsc 120 miejsc

Klub

Kameralny, wyposażony w wygodne kanapy, miejsce do tańczenia oraz bar może służyć jako miejsce nieoficjalnych spotkań i klimatycznych imprez.

 
bankietowy
 
tradycyjny
 
stojący
32 miejsca 26 miejsc 50 miejsc

Biblioteka

Usytuowana w hotelowych podziemiach, wyposażona w meble z epoki będzie idealnym miejscem na spotkanie w małej grupie.

 
bankietowy
   
10 miejsc    

Oranżeria

Sala połączona z Salą Kominkową i Salą Pałacową. Przestronne okna pozwalają na podziwianie pięknego czarnoleskiego parku i stawów. Posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu.

     
     

Sala Kominkowa

Wyposażona w piękne, stylowe wygodne meble wypoczynkowe jest nietuzinkowym miejscem na kameralne rozmowy biznesowe, w chłodne dni Gości ogrzewa kominek.

     
     
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij